MÜÜGITINGIMUSED

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Põgenemistoa Safecracker e-poes (edaspidi Veebipood).

Kinkekaardi hind on 50 € ja selle saab realiseerida 1 aasta jooksul.

Kinkekaart on saadaval elektrooniliselt (PDF-kujul), mille saab ise välja printida ja paberkujul (mõõtudega ca 21x10 cm). Paberkujul kinkekaarti saab tellida Ominva pakiautomaatidesse ja hinnale lisandub 3 € kauba kättetoimetamise eest.

Tellimuse vormistamine

Kinkekaardi tellimiseks tuleb valida esmalt kättesaamise viis ja seejärel täita sõltuvalt valitud kättesaamise viisist e-mail või telefoninumber.

Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda turvaliselt pangalingi vahendusel (Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank, Pocopay)

NB! Pangalingiga tasumisel vajutada kindlasti panga lehel nupule „Tagasi kaupmehe juurde“.

Makseid vahendab Maksekeskus AS. Tasumine toimub väljaspool Safecracker OÜ kodulehte vastava panga turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Safecracker OÜ arvelduskontole.

Veebipoe omanik on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Kohaletoimetamine

Kinkekaart saadetakse PDF kujul e-mailile või kliendi valitud Omniva pakiautomaati.

Pakiautomaati saatmisel lisandub kinkekaardi hinnale transpordikulu 3 €

Klient vastutab tellimuslehel sisestatud e-maili või telefoninumbri õigsuse eest.

Paberkujul kinkekaardid jõuavad üldjuhul ostja määratud pakiautomaati 2 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumisest.

Elektroonilised kinkekaardid jõuavad e-mailile tunni jooksul.

Erandlikel juhtumitel on õigus kinkekaart kohale toimetada kuni 10 kalendripäeva jooksul.

Taganemisõigus

Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul.

14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes.

Kinkekaardi tagastamiseks tuleb saata kiri aadressile info@safecracker.ee hiljemalt hiljemalt 14 päeva jooksul kinkekaardi kättesaamisest.

Ostja peab kinkekaardi tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.

Safecracker OÜ tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kinkekaardi maksumuse. Postikulu jääb ostja kanda.

Safecracker OÜ võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on kinkekaardi tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on kinkekaardi tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.

Kinkekaarti ei saa tagastada, kui seda on juba kasutatud mängu broneerimisel või mängu eest tasumisel.

Pretensiooni esitamise õigus

Safecracker OÜ vastutab ostjale müüdud kinkekaardi lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel.

Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole, saates e-kirja aadressile info@safecracker.ee või helistada telefonil: +372 5683 8730.

Kui Veebipoest ostetud kinkekaardil on puudused, mille eest Veebipood vastutab, asendab Veebipood puudusega kinkekaardi.

Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.

Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile info@safecracker.ee või helistada telefonil +372 5683 8730

Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahendada vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.


Safecracker OÜRahu 15, Tartu
info@safecracker.ee
+372 5683 8730